Vladimír 
Slávik

Prešov

Slovensko

QR
Slovensko
G+
F T in YT
P Sledovať I
SK  
ste tu.
  domov

Vitajte na mojej webovej stránke

Najlacnejšia energia - ušetrená energia - Ušetri viac ako 100 eur ročne na elektrickej energii. Odpoj zo zásuvky všetky elektrické spotrebiče, ktoré práve nepoužívaš. Zásuvku s vypínačom môžeš vypnúť namiesto odpojenia spotrebiča zo zásuvky.

Iplikátor - Zbavte sa bolesti chrbta a krku používaním iplikátora. Iplikátor položte na matrac a vankúš. Ležte na ňom bez oblečenia.

Kolobeh peňazí - Slovenské výrobky - Daj prácu ľuďom vo svojom okolí iba tým, že budeš kupovať výrobky z tvojej krajiny a z tvojho regiónu. Počet kamiónov dovážajúcich zahraničné produkty sa zníži a pomôžeš aj ekológii.

Golden Yacca - Detoxikačný výživový doplnok Golden Yacca znižuje povrchové napätie v organizme. Usadeniny v orgánoch sú príčinou mnohých chorôb. Užívaním Golden Yaccy sa usadeniny z organizmu odstránia.

Pohybový tréning - Práca nôh a pohybové zručnosti pozostávajú z naučených šablónových krokov. Automatizované pohyby sa dosiahnu neustálym opakovaním šablónových krokov s použitím kuželov a rebríkov.

Turistické začiatky - Turistika má pozitívny vplyv na fyzickú a psychickú kondíciu. Napomáha v boji s nadváhou a vysokým krvným tlakom. Čas strávený v lese výrazne znižuje hladinu stresu v tele.

Turistické atrakcie - Objavte Slovensko, nádhernú krajinu v srdci Európy. Krajinu hôr a lyžiarskych stredísk, národných parkov, jaskýň, jazier, ľudovej hudby a plavieb na pltiach.

O mne - Volám sa Vladimír Slávik, narodil som sa v roku 1977 v Prešov, Slovensko. Študoval som počítače a elektrotechniku. Som počítačový odborník. Aktívne podporujem ekológiu. Baví ma šport a turistika.

Kontakt - Kontaktujte ma alebo sa spojte so mnou prostredníctvom sociálnych sietí.

Prístupom na webové stránky vladimir.php5.sk vyjadrujete Váš súhlas s dodržiavaním
podmienok používania.
Podmienky používania  |  Mapa stránok
Copyright © 2007-2017
Vladimír Slávik